Abur Cubur, Hapur Hupur - Çocuklar İçin Eğitici Eğlenceli Türkçe Çizgi Film # 05

author Mikido TV - Çizgi Film ve Çocuk Şarkıları   6 год. назад
16,253,057 views

25,506 Like   14,579 Dislike

Akşam Yatmaz, Sabah Kalkmaz - Çocuklar İçin Eğitici, Eğlenceli Türkçe Çizgi Film # 07

Akşam Yatmaz Sabah Kalkmaz, Erken Yatan Erken Kalkar. Bilgisayara Televizyona Dalıp Uyku Saatini Geçiren Minky'nin Başına Gelenlere Bakın. Okul öncesi çocuklar için eğitici ve eğlenceli türkçe çizgi film. - AKŞAM YATMAZ SABAH KALKMAZ ŞARKI SÖZLERİ Televizyonun karşısında, Bilgisayarın başında, Oyun oynar saatlerce, Gezer durur internette. Akşam yatmaz sabah kalkmaz uykusunu alamaz, Akşam yatmaz sabah kalkmaz seni gidi yaramaz, Akşam yatmaz sabah kalkmaz enerjisi kalmaz, Akşam yatmaz sabah kalkmaz tam bir haylaz. Saat olmuş 11-12, Hala ayakta bizimki. Büyük sözü dinlemez ki, Terliği yer annesinden. Akşam yatmaz sabah kalkmaz uykusunu alamaz, Akşam yatmaz sabah kalkmaz seni gidi yaramaz, Akşam yatmaz sabah kalkmaz enerjisi kalmaz, Akşam yatmaz sabah kalkmaz tam bir haylaz. Geceleri geç yatınca Sabahları geç kalkınca Okula da geç kalınca Geri kalır derslerinden. Akşam yatmaz sabah kalkmaz uykusunu alamaz, Akşam yatmaz sabah kalkmaz seni gidi yaramaz, Akşam yatmaz sabah kalkmaz enerjisi kalmaz, Akşam yatmaz sabah kalkmaz tam bir haylaz. Erken yatan erken kalkar Güne mutlu başlar, Uykusunu iyi alır, Hep sağlıklı yaşar. - Sayfamıza abone olun, kahramanlarımızın en yeni çizgi filmlerini ilk siz izleyin. Öğretici şarkılarımızı ve birbirinden eğlenceli animasyonlarımızı kaçırmayın! Tinky, Minky, Kukulinin tüm maceraları için: http://bit.ly/1iYwqcr Tinky, Minky, Kukulinin tüm şarkıları için: http://bit.ly/1iYwqsP Tinky Minky Kukulinin Bütün Şarklıları ve En Komik Maceraları Bir Arada 2015 - 1 SAAT : http://bit.ly/1FzPlEs Şarkılarıyla milyonların kalbinde taht kuran Kukuli hiç ama hiç yerinde durmuyor. Evin zıpır çocuğu Minky, onları bir gölge gibi takip eden Tinky, Türkiye'nin ilk elektrikli ve hisli arabası Dütdüt, Kukuli'nin ezeli ve azılı düşmanı Şinek de ona katılınca kendilerini sonu olmayan bir maceranın ortasında buluyorlar.

Moana et Maui Contes De Fées Pour Enfants ★ Drôle Pour Les Enfants ★ Vaiana Dessins Animés 2018 # 25

Moana et Maui Contes De Fées Pour Enfants ★ Drôle Pour Les Enfants ★ Vaiana Dessins Animés 2018 # 25

Маша и Медведь (Masha and The Bear) - Маша плюс каша (17 Серия)

Подпишись на Машу в Инстаграм: http://instagram.com/mashaandthebear/ http://youtube.com/MashaBearEN - now watch in english! http://mashabear.com – Masha and The Bear official website Masha And The Bear Facebook - http://facebook.com/MashaAndTheBear RU: #МашаиМедведь – Маша плюс каша (Серия 17) Медведь играет в шашки. Маша прерывает игру просьбой её покормить. Медведь готовит ей кашу, которая Маше не понравилась. Медведь обиделся и ушёл играть в шашки в лес. Маша решила сварить свою кашу, которая вскоре очень сильно разбухла. И Маша, и Медведь, и все обитатели леса будут долго-долго вспоминать этот необыкновенный день. #МашаКаша #лучший #мультфильм #длядетей EN: #MashaandThe Bear - Recipe for disaster (Episode 17) The Bear plays checkers. Masha interrupts him asking to feed her. The Bear cooks some porridge for her. But Masha doesn’t like it. The Bear goes off in a huff. Masha decides to cook porridge herself. But soon the porridge swells out. All the forest inhabitants will remember this day for long… http://goo.gl/UI7Ed7 - watch all episodes

Kukulinin en sevilen şarkılarından Paylaşmak Güzel ve Elini Yıka şarkısı birlikte

Kukulinin en sevilen şarkılarından ikisini bir arada - Paylaşmak Güzel ve Elini Yıka Çocuk Şarkısı Paylaşmak Güzel Şarkı Sözleri Hey Kukuli merhaba Nasılsın iyi misin? Bir sürprizim var sana Hadi yine iyisin Çikolata çok tatlı ama Paylaşmak daha tatlı Bir sana bir de bana Yapalım kardeş payı Paylaşmak güzel Paylaşmak güzel Haydi sen de gel Paylaşmak güzel Paylaşmak güzel, Heyy Paylaşmak güzel Azıcık da kardeşe ver Paylaşmak güzel Bir kişi doyuyorsa İki kişi de doyar İki kişi doyarsa Üçüncüye de yer var Üç kişilik bir yemek Dördüncüye de yeter Sofrada var dört kişi Davet et beşinciyi Paylaşmak güzel Paylaşmak güzel Haydi sen de gel Paylaşmak güzel Paylaşmak güzel, Heyy Paylaşmak güzel Azıcık da kardeşe ver Paylaşmak güzel - En az yarım dakika Elini Yıka şarkı sözleri Ellerin kirlenince, Koş hemen lavaboya, Köpürt köpürt sabunla Mikropları kovala. En az yarım dakika elini yıka, En az yarım dakika elini yıka. Aç musluğu su aksın, Kir pis pas pus kalmasın. O zalım bakteriler Tahtalı köyü boylasın. En az yarım dakika elini yıka, En az yarım dakika elini yıka. Sabun mis gibi kokar, Hem temizler hem paklar. Yıkanınca ellerin, Oh ne güzel ferahlar. En az yarım dakika elini yıka, En az yarım dakika elini yıka. Köpük köpük sabunla elini yıka vıcı vıcı durula elini yıka kukuli hadi ama elini yıka. Sakın bunu unutma elini yıka Sokaktan dönünce elini yıka, Yemeklerden önce elini yıka, Öksürünce, hapşırınca elini yıka, Aksırınca, tıksırınca elini yıka. En az yarım dakika elini yıka, En az yarım dakika elini yıka. - Sayfamıza abone olun, kahramanlarımızın en yeni çizgi filmlerini ilk siz izleyin. Öğretici şarkılarımızı ve birbirinden eğlenceli animasyonlarımızı kaçırmayın! Tinky Minky Kukulinin Bütün Bölümleri ve En sevilen Çocuk Şarkıları Bir Arada 2016 - 1 SAAT : http://bit.ly/1rVZMfx Tinky, Minky, Kukulinin tüm maceraları için: http://bit.ly/1iYwqcr Tinky, Minky, Kukulinin tüm şarkıları için: http://bit.ly/1iYwqsP Tinky Minky Kukulinin Bütün Şarklıları ve En Komik Maceraları Bir Arada 2015 - 1 SAAT : http://bit.ly/1FzPlEs Şarkılarıyla milyonların kalbinde taht kuran Kukuli hiç ama hiç yerinde durmuyor. Evin zıpır çocuğu Minky, onları bir gölge gibi takip eden Tinky, Türkiye'nin ilk elektrikli ve hisli arabası Dütdüt, Kukuli'nin ezeli ve azılı düşmanı Şinek de ona katılınca kendilerini sonu olmayan bir maceranın ortasında buluyorlar.

Learn Colors With Wild Animals in Blue Pool Water Shark Toys For Kids

Learn Colors With Wild Animals in Blue Pool Water Shark Toys For Kids #learncolors #wildanimals #sharktoys

Kukuli acıkınca abur cubur yiyor. Fazla yediği abur cubur yemekler onu hasta ediyor.

Çocuklara Sağlıklı Beslenmenin Önemini Anlatan Harika Bir Çizgi Film.
www.najafov.co
--
KUKULİNİN ABUR CUBUR ŞARKI SÖZLERİ

Ben günde üç öğün yemeğimi yerim,
Sağlıklı beslenmeye dikkat ederim.
Et, Patates, Salata,
Fasulye, Balık, Pırasa
Yemek seçmem asla
Her şeyi yerim.

Abur cubur, Abur cubur.
Oburluğun sonu budur.
Karnın ağrır gurul gurul
Sağlığına yazık olur.
Ah Kukuli, vah Kukuli
Niye yedin onca şeyi.
Abur cubur, hapur hupur
Sonunda bozdun mideyi.

Kahvaltıda yumurta,
Sütümü içerim.
Öğlenleyin mutlaka sebzemi yerim.
Akşama da çorba, balık, makarna
Yemek seçmem asla
Her şeyi yerim.

Abur cubur, Abur cubur.
Oburluğun sonu budur.
Karnın ağrır gurul gurul
Sağlığına yazık olur.
Ah Kukuli, vah Kukuli
Niye yedin onca şeyi.
Abur cubur, hapur hupur
Sonunda bozdun mideyi.

Arkadaşlar sağlıklı beslenelim,
Ağzımızın tadı kaçmasın.


-
Sayfamıza abone olun, kahramanlarımızın en yeni çizgi filmlerini ilk siz izleyin. Öğretici şarkılarımızı ve birbirinden eğlenceli animasyonlarımızı kaçırmayın!

Tinky Minky Kukulinin Bütün Bölümleri ve En sevilen Çocuk Şarkıları Bir Arada 2016 - 2 SAAT : http://bit.ly/29e3fgS

Tinky, Minky, Kukulinin tüm maceraları için: https://youtu.be/YqP4PL0RxnA

Tinky, Minky, Kukulinin tüm şarkıları için: https://youtu.be/LqikKodHsH4

Şarkılarıyla milyonların kalbinde taht kuran Kukuli hiç ama hiç yerinde durmuyor. Evin zıpır çocuğu Minky, onları bir gölge gibi takip eden Tinky, Türkiye'nin ilk elektrikli ve hisli arabası Dütdüt, Kukuli'nin ezeli ve azılı düşmanı Şinek de ona katılınca kendilerini sonu olmayan bir maceranın ortasında buluyorlar.

Comments for video: